Kalibrace notebooků

[vc_column_text width=“1/1″ el_position=“first last“]

Kalibrace 6Na rozdíl od stolních monitorů, u drtivé většiny notebooků nemáte prakticky žádnou šanci ovlivnit podání barev. Jediná možnost, která však není k dispozici u každého modelu, je ruční konfigurace výstupních křivek.

Bohužel tato metoda spoléhá pouze na vaše subjektivní vnímání, které je zkresleno mnoha faktory. Často tak můžete napáchat více škody, než užitku.

Jediná, spolehlivá metoda, jak dosáhnout maximální možné kvality zobrazení, je kalibrace notebooku.

Ze zkušenosti víme, že to, co výrobce někdy pustí z výrobní linky, je opravdu trestuhodné. Proto Vám tedy důrazně doporučujeme si Vaše notebooky zkalibrovat, i když neslouží na práci s grafikou.

Kalibrace se provádí zpravidla tam, kde se s notebookem pracuje a zabere okolo 20 minut.

Kalibrační sonda sestaví profil zařízení a změní výstup obrazu tak, aby co možná nejlépe odpovídal požadovaným vstupním hodnotám, s přesností, která daleko přesahuje možnosti metody „od oka“.

Kalibrujeme jak notebooky se systém Windows, tak MacBooky!

Požadavky:

Operační systém Windows XP a vyšší.

Mac OS X: 10.4 (Tiger) a vyšší.

[/vc_column_text] [vc_separator width=“1/1″ el_position=“first last“] [tile pattern=“BTC“ bgcolor=“#0091ff“ text=“Objednat služby“ number=“12″ link=“http://www.kalibrace-monitoru.eu/objednavka/“ size=“mini“ width=“2/3″ el_position=“first“] [vc_column_text width=“1/2″ el_position=“first“]

Dotazy a objednávka služeb:

Pokud máte obecný dotaz k našim službám, navštivte nejprve naši sekci Často kladené otázky, pokud tam odpověď nenajdete, napište nám vzkaz přes kontaktní formulář.

Pokus si chcete objednat naše služby, klikněte na dlaždici Objednat služby

[/vc_column_text] [vc_separator width=“1/1″ el_position=“first last“]