Jak správně objednat naše služby?

Nevíte jak objednat naše služby? V tomto článku najdete podrobný návod jak na to. Na konci článků najdete několik ukázek vyplněného formuláře pro různé případy.

Náš systém objednávek je postaven na elektronickém systému, na který jste směřováni. Tento systém bere v potaz počet našich kalibračních zařízení, to zda jsou vypůjčená v rámci služby zapůjčení kalibrační sondy a zda zrovna nerealizujeme jiné zakázky.

Pro nás jsou nejdůležitější informace o tom, kolik a jaké zařízení chcete zkalibrovat, kde se zařízení fyzicky nacházejí (vyjma zařízení iPad a iPhone), jak jsou zapojena (viz dále), jaký operační systém obsluhují (pokud je Váš operační systém Windows, nemusíte ho uvádět). Na základě těchto informací Vám zkalkulujeme cenu kalibrace Vašeho/Vašich zařízení a pošleme zpět na email uvedený v objednávce. Objednávka je NEZÁVAZNÁ.

Objednávkám přes telefon se snažíme záměrně vyhýbat, protože provést správnou kalkulaci objednávky není po telefonu jednoduché, kolikrát i možné. Věc komplikují především stolní monitory, u kterých je potřeba určit, zda je u nich možná hardware kalibrace a pokud ano, jakým softwarem a popř. i jakou sondou. Berte to, prosím, v potaz.

Pokud si rozebere formulář podrobněji. Obsahuje 6 různých polí:

  • výběr služby
  • Vaše jméno
  • Váš email
  • Předmět
  • Vaše zpráva
  • Antispam kontrola

formulář objednávky

V prvním poli „Výběr služby“ si vyberete službu, o kterou máte zájem. Pokud máte zájem o více služeb, podržíte tlačítko CTRL a vyberete si jich více. Vhodné je do políčka „Vaše zpráva“ napsat konkrétní požadavky.

V druhém poli vyplníte své jméno a ve třetím poli emailovou adresu, na kterou si přejete dostat cenovou nabídku na Vaši kalibraci.

Ve čtvrtém poli „Předmět“ uveďte typ a model Vašeho zařízení. Toto je zvláště důležité u stolních monitorů a projektorů. U notebooků, televizí je to jedno, takže pokud nevíte přesný model, napište TV LG nebo notebook Dell. Pokud si přejete zkalibrovat více zařízení, oddělte je od sebe čárkou.

V položce „Vaše zpráva“ uveďte přesnou adresu, kde se Vaše zařízení fyzicky nachází (zařízení necestuje, my přijedeme k Vám), pokud provozujete jiný operační systém než je Microsoft Windows, tak uveďte jaký. Pokud můžete, uveďte, v jakých časových rozmezích by Vám kalibrace časově vyhovovala. Pokud se jedná o kalibrace více než jednoho zařízení, tak uveďte jak jsou zapojena, tj. jestli jsou připojena k jednomu PC nebo se jedná o dva separátní počítače atd. Pokud se chcete na něco zeptat, popř. upřesnit napište to právě do tohoto políčka.

V položce antispam napište číslici 4 a to číslicí ne slovy.

Na závěr přikládáme několik vzorově vyplněných formulářů, které Vám snad usnadní zadání Vaší objednávky.

Příklady objednávek: